fv Kompleksowy Przegląd Stanu Zdrowia

KOMPLEKSOWY PRZEGLĄD STANU ZDROWIA
W
24 GODZINY

Często wydaje nam się, że jesteśmy w świetnej formie i nic nam nie dolega. A odczuwane dolegliwości bagatelizujemy i uważamy, że same miną. Pamiętajmy, że nawet jeśli w chwili obecnej czujemy się dobrze, to na stan naszego zdrowia ma wpływ wiele zmiennych. Istotne są zarówno czynniki genetyczne, warunki środowiskowe, jak i styl życia. Zdrowiu zagraża także nadmierny stres, który dotyczy prawie każdego z nas. Dlatego badanie profilaktyczne są niezmiernie ważne.

"Pośpiech ogranicza możliwości przeprowadzenia bardzo dokładnej diagnostyki w warunkach ambulatoryjnych. Na konsultacje w trybie ambulatoryjnym najczęściej zgłaszają się osoby, 

które w danej chwili potrzebują niezbędnej i pilnej pomocy. W warunkach szpitalnych lekarz 

ma możliwość bardzo dokładnego ustalenia i zdiagnozowania problemów zdrowotnych, które pojawiły się w poszczególnych etapach życia pacjenta. Wizyta w gabinecie stanowi również doskonałą okazję do omówienia tzw. obciążeń rodzinnych, które w razie potrzeby pozwolą rozszerzyć lub zmodyfikować zakres zleconych badań np. o konsultację i badania genetyczne. Przed opuszczeniem szpitala, pacjent ustala z lekarzem prowadzącym dalszy plan postępowania np. powtórzenie badań, profilaktykę zdrowotną lub rozpoczęcie precyzyjnego leczenia, a w przypadku, gdy wyniki części wykonanych badań nie są jeszcze dostępne, uzgodniony zostaje termin podsumowującego spotkania"
dr n. med. Jacek Walewski, Dyrektor Medyczny Centrum Medycznego Damiana.

Pracujemy od poniedziałku do piątku od godziny 8:00 do 16:00. Możesz również wysłać formularz kontaktowy - oddzwonimy.

* Dowiedz się więcej


Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych w celach marketingowych

• Administrator danych: Centrum Medyczne Damiana Holding Sp. z o.o., Wałbrzyska 46,00-739 Warszawa 

• Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska* [w tym profilowanie]

• Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda

• Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne   prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych

• Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Centrum Medyczne Damiana Holding Sp. z o.o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu Klauzula informacyjna


Badania profilaktyczne naszego stanu zdrowia możemy porównać np. do przeglądu stanu naszego… samochodu 

– niestety z tą różnicą, że naszym autom często poświęcamy więcej uwagi niż sobie samym. Zmieniamy opony, olej, przed każdym dalszym wyjazdem sprawdzamy, czy aby na pewno wszystko jest sprawne (hamulce, skrzynia biegów itp.). Odwiedziny w serwisie raz do roku to dla każdego właściciela samochodu naturalna, a nawet obowiązkowa sprawa. Dlaczego w ten sam sposób nie podchodzimy do sprawdzenia kondycji naszego organizmu? Część z nas z konsultacji lekarskiej i badań korzysta dopiero w momencie, gdy coś nas zaboli. 


Coroczne wykonywanie badań profilaktycznych jest niezmiernie ważne – warto je zrobić zarówno wtedy, gdy mamy zdiagnozowane pewne dolegliwości, ale także w przypadku, gdy czujemy się zupełnie dobrze – dla spokoju ducha powinniśmy sprawdzić, czy w naszym organizmie nie dzieje się nic niepokojącego. Pamiętajmy, że dzięki takim badaniom mamy szansę na wczesne wykrycie nieprawidłowości i skutecznie poradzenie sobie z nimi.

"(...) Jeżeli w ciągu ostatniego roku nie wykonywaliśmy żadnych badań, powinniśmy zrobić podstawowy przegląd naszego organizmu. Nie w poszukiwaniu chorób, ale, zmieniając nasze myślenie, w poszukiwaniu potwierdzenia, że nic nam nie dolega. A może dowiemy się wówczas czegoś ważnego? Na przykład, że warto zmienić dietę lub poznamy przyczynę chronicznego zmęczenia i złego samopoczucia. Nie możemy zrzucać całej winy na stres, który nie jest odpowiedzią na wszystkie pytania. Oczywiście, nie powinniśmy go ignorować, ponieważ stanowi przyczynę wielu poważnych dolegliwości. Jednak nie może być dla nas wymówką do unikania badań i tłumaczenia sobie, że odpoczynek zaradzi wszystkim niepokojącym sygnałom zdrowotnym
– stwierdza mgr Katarzyna Janiec, psycholog w Centrum Medycznym Damiana.

TWÓJ KOORDYNATOR PROGRAMU

DLACZEGO WARTO WYKONAĆ 

KOMPLEKSOWE BADANIA W SZPITALU DAMIANA?

Indywidualna opieka koordynatora programu, który czuwa nad sprawną realizacją wykonywanych badań i konsultacji.

" (...) miło zaskakuje standard mojego pokoju (a może po prostu dawno nie byłem w szpitalu?). Trochę jak na amerykańskich filmach, gdzie dostaję jednoosobową salę w fajnym standardzie z prywatną łazienką. Spędzę tu najbliższe 24 godziny (...). Tak, jest WiFi."


Michał Mańkowski, Redaktor serwisu NaTemat.pl 

Kompleksowy Przegląd Stanu Zdrowia to program starannie dobranych badań i konsultacji dla osób szanujących swój czas, chcących szybko zadbać o własne zdrowie. Wszystkie badania wykonywane są podczas 12-godzinnego pobytu w Szpitalu Damiana.

SZYBKOŚĆ

Diagnoza stanu zdrowia w 24 godziny oraz rekomendacje dalszego postępowania medycznego

DIAGNOZA I REKOMENDACJE

Komfortowy pobyt w wygodnym, jednoosobowym pokoju z własną łazienką.

KOMFORT

Powiedz nam, kiedy chciałbyś wykonać Kompleksowy Przegląd, a my dopasujemy do Ciebie dogodny termin wykonania badań.

DYSPOZYCYJNOŚĆ

OPIS WYKONYWANYCH BADAŃ I KONSULTACJI
W RAMACH KOMPLEKSOWEGO PRZEGLĄDU STANU ZDROWIA

KONSULTACJE SPECJALISTYCZNE

BADANIA OBRAZOWE

BADANIA LABORATORYJNE

BADANIA ENDOSKOPOWE

DODATKOWA DIAGNOSTYKA

Zakres badań wykonywanych w ramach Kompleksowego Przeglądu Stanu Zdrowia został przygotowany przez szereg specjalistów z Centrum Medycznego Damiana. Dzięki temu badania obejmują zarówno diagnostykę podstawową, jak i poszerzoną tak, aby diagnoza stanu zdrowia i dalsze rekomendacje dawały spójny obraz stanu zdrowia Pacjenta. 

MASZ PYTANIA?

ZADZWOŃ I POROZMAWIAJ Z KOORDYNATOREM PROGRAMU

Po przejściu takiego przeglądu na ten wydatek polecałbym spojrzeć inaczej. Nie jednorazowo, ale cyklicznie odkładając sobie co miesiąc konkretną sumę. W ten sposób po kilku/kilkunastu miesiącach można uzbierać całość. To przecież inwestycja na lata (...)."


- Michał Mańkowski, NaTemat.pl 

CENA KOMPLEKSOWEGO PRZEGLĄDU STANU ZDROWIA

DLA KOBIET

7 590,00 ZŁ

DLA MĘŻCZYZN

7 590,00 ZŁ

Przyprowadź ze sobą minimum jedną osobę, a oboje otrzymacie po 15% zniżki na badania zawarte w pakiecie.

Wykupując pakiet dla siebie i bliskiej osoby oszczędzasz 2280 zł.

OFERTA SPECJALNA

Sprzedaż pakietu w ramach promocji odbywa się stacjonarnie w Oddziale Szpitalnym Centrum Medycznego Damiana przy ul. Wałbrzyskiej 46. Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Koordynatorem Programu. 

KOMPLEKSOWY PRZEGLĄD STANU ZDROWIA W MEDIACH

NaTemat.pl , Michał Mańkowski

"24-godzinne badanie zdrowia to must-have dla każdego korpoludka"


"Najlepiej wykorzystane 24 godziny"

Business Life Polska

Lifestyle Newseria

"Noworoczne postanowienia – zacznij od przeglądu swojego zdrowia!"

Centrum Medyczne Damiana

ul. Wałbrzyska 46
02-739 Warszawa